Bermuda saab debüütturniirilt püstipäi lahkuda (0)

Bermuda koondis lõpetas oma ajaloo esimese Gold Cupi võiduga FIFA edetabelis endast 45 kohta kõrgemal paikneva Nicaragua üle.

Mõlemad meeskonnad olid kaotanud mõlemad senised alagrupimängud ning seega oli kolmanda vooru kohtumises mängus vaid au. Kodumaal mängiva Lejuan Simmonsi ning Burnley hingekirja kuuluva Nahki Wellsi väravatest võttis ajaloolise 2:0 võidu Bermuda.

1973. aasta meistril Haitil on hea võimalus pääseda esmakordselt pärast 1977. aastat  veerandfinaalist kaugemale. Costa Rica vastu mängiti 0:1 kaotusseis 2:1 võiduks ning see tõstis nad B-alagrupi võitjaks. Veerandfinaalis ootab Haitit ees nooruslik Kanada, Costa Ricat aga turniiri suurfavoriit Mehhiko.

Tulemused

Bermuda - Nicaragua 2:0 (0:0)
60. LeJuan Simmons 71. Nahki Wells

Haiti - Costa Rica 2:1 (0:1)
57. pen. Duckens Nazon, 81. Djimy Bend Alexis - 13. ov. Djimy Bend Alexis

Tabeliseis: 1. Haiti 9 punkti (3 mängust), 2. Costa Rica 6 (3), 3. Bermuda 3 (3), 4. Nicaragua 0 (3)