Betsafe: Manchester City alistab Meistrite liiga play-off mängus kindlalt Baseli

Baltikumi juhtiva spordiennustusportaali Betsafe’i analüütikute hinnangul on tänasel Meistrite liiga play-off kohtumisel Baseli ja Manchester City vahel selgeks favoriidiks Inglise klubi, kes võidab mängu tõenäoliselt kahe või enama väravaga.

Manchester City võidukoefitsiendiks on portaalis 1,34, mis viitab meeskonna ligikaudu 72% võidutõenäosusele. Viigikoefitsiendiks on 5,45 ning Baseli võidukoefitsiendiks 10,50 – tõenäosused vastavalt 17% ja 9%.

Betsafe'i analüütiku sõnul tulevad võistkonnad mängule erineva meelestatusega. Manchester City on näitamas hetkel maailma parimat ja kindlaimat mängu, ühtlasi ollakse Inglise liigas kindlal esikohal. Basel naasis aga nädal aega tagasi puhkuselt, mille põhjuseks oli 1,5-kuune paus Šveitsi liigas. Mõneti üllatuslikult ei ole Basel veel suutnud koduses liigas ohjasid enda kätte haarata ning jääb Young Boysi nimelisest võistkonnast viie punktiga maha.

Jättes kõrvale City selge ülekaalu, on Baseli tugevus nende meeskondlik mäng ning väga suure tõenäosusega on nad vähemalt esimesel poolajal võimelised Inglise klubile vastu hakkama. Betsafe'i hinnangul võib esimesel poolajal võrdlemisi suure tõenäosusega jääda tulemuseks ka 0:0 – selle koefitsiendiks on 3,40.

Portaali ennustuste kohaselt lööb Manchester City kogu mängu jooksul kaks väravat ning tõenäoliselt võidab külalismeeskonnana ka kahe või enama väravaga. Koefitsient sellise väravate vahe kohta on 1,74. Täpse skoori ennustustest on tõenäoliseim City 2:0 võit, koefitsiendiga 6,00.

Kõige tõnäolisemaks väravalööjaks on selles kohtumises Sergio Agüero, koefitsiendiga 1,80. Betsafe'i hinnangul järgnevad talle sel hooajal meeskonda korduvalt hädast välja aidanud Raheem Sterling ning Bernando Silva, koefitsientideks vastavalt 2,20 ja 2,85.