Menüü
Veebisait

Betsafe: MM-i finaalis läheb Prantsusmaa vastamisi Inglismaa koondisega

Tõenäoliseim väravalööja Harry Kane. Foto: football24.ua

Balti riikide juhtiva spordiennustusportaali Betsafe'i koefitsientide järgi võidab 59-protsendilise tõenäosusega tänase jalgpalli MM-i poolfinaali ning astub finaalis Prantsusmaaga vastamisi Inglismaa.

Inglismaa edasipääsu koefitsiendiks on Betsafe'i analüütikud arvutanud 1,63, mis viitab meeskonna 59-protsendilisele tõenäosusele võita. Vastase Horvaatia poolfinaalist edasipääsemise koefitsient on veidi kõrgem 2,28 ning tõenäosus seega ligikaudu 41%. Portaal ennustab, et võitja selgub sarnaselt esimese poolfinaaliga normaalaja jooksul - koefitsiendiks on sellele 2,35.

Koefitsient 2,00 näitab, et tõenäoliselt skoorivad kohtumisel mõlemad meeskonnad, kuid Inglismaa võidab ühe väravaga - koefitsiendiks 3,70. Enim lööke väravaraami teeb Betsafe'i analüütikute hinnangul Inglismaa, kelle koefitsiendiks on 1,60, kõige rohkem vigu koefitsiendiga 1,33 aga Horvaatia.

Kõige tõenäolisemaks väravalööjaks Horvaata ja Inglismaa kohtumisel on Harry Kane koefitsiendiga 2,35. Talle järgnevad Jamie Vardy ja Marcus Rashford võrdse koefitsiendiga 3,75. Enim väravasööte võib oodata Luca Modricilt, koefitsiendiks 4,00.

Jalgpalli MM-ile panustamine on avatud Betsafe'i portaalis.

FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK