Bonucci soovitused Keanile: olla alandlik ning keskenduda õppimisele (0)

Moise Kean. Foto: Juventuse Twitter

Itaalia üks kogenenumaid pallureid Leonardo Bonucci tunnistas, et noor Moise Kean on väga osav ning et temast saab suur nimi, kuid samas soovitab ta noorukile õppimist ja alandlikkust. 

Alles 19-aastane Kean on juba endale nime tegemas suurtes mängudes. Temast sai esimene sel aastatuhandel sündinud mängija, kes on jooksnud platsile ning löönud värava Euroopa viies tippliigas. Vercellis sündinud talent on suure osa oma lühikesest karjäärist veetnud just Torino Juventuses, kus ta kahe hooajaga saanud kirja 11 matši ning neli väravat. Aasata ka Chievo Veronas käinud Kean tegi oma koondisedebüüdi novembris ja lõi oma esimese värava eile Soome vastu. 

Võimsat tulevikku ennustab teismelisele 31-aastane Bonucci: "Keanile on määratud võimas tulevik. Tal on piisavalt kvaliteeti ning tugevust seega ainus faktor, millest ta kinni peab hoidma on alandlikkus. Samuti on tal veel palju õppida enda ümber mängivatest palluritest."

Keskkaitsja kommenteeris ka eilset mängu meie põhjanaabritega: "Oli emotsionaalne õhtu. Väga oluline oli alustada õigel jalal ning seda me ka tegime. Proovisime pisut liiga palju ning tekitasime riskantseid olukordi teise värava eel, kuid kui Kean sai jala valgeks, läks kõik kergemaks. Mõne asjaga tuleb veel töötada, kuid oli oluline saada end taas Nazionale rütmi."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID