Brasiilia jalgpalliajalugu kirjutati ümber ja Real ei jätnud võitjas kahtlust (0)

Real Madrid vajas Meistrite liigas võitu, soovitavalt sellist, mis järgmiste vastaste jala värisema võtaks. Kuidas 6:0 sobiks?

Galatasaray vastu kerkis kangelaseks 18-aastane Rodrygo, kes sahistas juba esimese seitsme minutiga kahel korral võrku; tal olnuks võimalik vaid veerandtunniga kübaratrikk vormistada, kuid Sergio Ramos penaltit ei loovutanud. Karim Benzema lisas omaltpoolt kaks ja vormistamise au jäi ikkagi Rodrygole, kellest sai noorim Meistrite liigas värava löönud brasiillane. Kübaratriki on nooremana löönud vaid teine Reali legend Raul.

Õhtu peamine draama etendati C-alagrupis. Manchester City vahetas Atalanta vastu poolajal väravavahti, sest Ederson oli kimpus kerge traumaga, kuid asendaja Claudio Bravo võttis 80. minutil punase ja postide vahele pidi asuma kaitsja Kyle Walker. Kokkuvõttes see siiski otsustavaks ei saanud, sest City tappis mängu meisterlikult ära.

Duellis teisele kohale juhtis Zagrebi Dinamo kodus Donetski Šahtari vastu 90. minutil 3:1 - mõlemad olid seks ajaks ka kümnekesi jäänud - kuid lubas kaks tagasi lüüa ja lõpuvileks näitas tabloo 3:3 viiki.

Koha kevadises play-offis tagasid Müncheni Bayern, Juventus ja PSG.