TV

Brasiilia õuduste sügis sai õnneliku lõpu (0)

Coutinho. Foto: Brasiilia Twitter

Viimases viies mängus võiduta olnud Brasiilia lõpetas kurva seeria Lõuna-Korea vastu, tabloole kirjutati 3:0.

Brasiilia oli septembris viigistanud Kolumbiaga ja kaotanud Peruule, oktoobris viigistanud nii Senegali kui Nigeeriaga ning nüüd novembris kaotanud Argentinale - viimati olid sambamaa mehed viies järjestikuses mängus võiduta aastatel 2003-04, nii nukraid tulemusi nähti aga aastal 2001.

Uuele aastale ja uuele MM-valiksarjale saab siiski vastu minna püstipäi, sest Lõuna-Koreale suurt varianti ei jäetud. Lucas Paqueta viis Brasiilia peaga ette, Philippe Coutinho karistuslöök turvas eduseisu ja Danilo vormistas teisel poolajal lõppseisu. Silma paistis vasakkaitsja Renan Lodi, kes sai kirja kaks väravasöötu.

Teistes kontrollmängudes sai valusa keretäie Jaapan, kesvõttis kodus Venezuela vastu esimese 40 minutiga võrgust välja neli palli. Gruusia hakkas viisakalt vastu Horvaatiale, Eesti alagrupikaaslane Valgevene kaotas aga Montenegrole.