Breda osanikud surusid tehnilise direktori välja, peadirektor lahkub omal soovil (0)

Foto: NAC Breda

Kehv hooaja algus on Karol Metsa tööandja NAC Breda viinud tormiliste muutusteni - klubi osanikud sundisid uksest välja tehnilise direktori Hans Smuldersi, lahkub ka peadirektor Justin Goetzee.

NAC-i osanike eileõhtusel üldkoosolekul otsustati leping Smuldersiga koheselt katkestada, arutama hakatakse vaid lahkumishüvitise üle. Sellest kuuldes teatas Goetzee, et paneb samuti ameti maha, kuid jätkab tööd seni, kuni nõukogu leiab sobiva järglase.

Goetzee ja Smulders liitusid NAC-i tagatubadega 2015. aastal ja on aidanud lahendada klubi vaevanud finantsprobleemid, pannes ühtlasi kokku piisavalt tugeva meeskonna, mis suutis 2017. aasta mais tagasi Hollandi kõrgliigasse murda ja mullu püsima jääda. Tänavu on kuuest mängust võidetud vaid üks ja kodulehe teatel "ei ole osanikel tehnilise direktori Hans Smuldersi töösse ja lahendustesse enam usku".

Eesti koondislane Karol Mets oli mullu raudkindel põhimees ja alustas tänavust hooaega samuti algrivistuses, kuid langes kaheks viimaseks liigamänguks treeneri otsusel pingile. Karikamängus sai Mets taas võimaluse, kuid Breda kaotas esiliigasse kuuluvale Waalwijkile.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROOPA LIIGA
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
PÕNEVAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID