Brentford tõusis 74-aastase pausi järel Inglismaa kõrgliigasse (0)

Brentford tõusis 74-aastase pausi järel Inglismaa kõrgliigasse, alistades üleminekumängude finaalis Swansea City 2:0.

Brentford tegi kohtumisele suurepärase alguse. Pärast seda, kui väravavaht Freddie Woodman karistusalas Bryan Mbeumo maha tõmbas, avas Ivan Toney penaltist skoori. Toney vajas hoovõtuks vaid paari aeglast sammu ja saatis penalti alla nurka. Teise tabamuse sai kontrarünnakul kirja Emiliano Marcondes, kui käis 20. minut. Juba järgmisel minutil tulistas Toney karistusala nurgast latti.

Swansea seis muutus eriti halvaks teise poolaja keskel, kui Jay Fulton tegi selja tagant tõsise vea Mathias Jenssenile ja sai otse punase kaardi.

Otse Premier League'i tõusid järgmiseks hooajaks Inglismaa esiliiga kaks parimat Norwich City ja Watford.

Brentford - Swansea City  2:0 (2:0)