Bundesliga veteranmängija endisele koduklubile ei halastanud (0)

Saksamaa kõrgliiga 18. vooru viimastes mängudes teenisid võidu Schalke ja Berliini Hertha.

Eelmise hooaja hõbedameeskond Schlake pole tänavu kuigi häid tulemusi suutnud pakkuda. Enne Wolsburgiga kohtumist paikneti alles 14. kohal ning selgelt sooviti tabeli kuuendalt punkte võtta.

Kaheksandal minutil võõrustajad avasidki skoori, kui penaltil oli täpne aastatel 2013-2017 just Wolfsburgis pallinud Daniel Caligiuri. Kümmekond minutit hiljem vastased viigistasid 21-aastase poolkaitsja Elvis Rexhbecaj tabamusest. Lõppsõna jäi siiski Schalkele ja varasemalt ka Freiburgi esindanud Caligiurile, kes 78. minutil võiduvärava enda nimele sai.

Teises mängus oli Berliini Hertha 3:1 parem Nürnbergist. Slovakkia koondislane Ondrej Duda lõi võitjate poolelt kaks väravat.

Nürnberg - Berliini Hertha 1:3 (1:0)