Busquetsi muruga loopinud vanameister kukutas Villarreali (0)

Sel hooajal ründava mänguga südameid võitnud Villarreal lootis mõnele võtmemängijale puhkust anda, kuid lõikas näppu ja kaotas Eibarile 1:2.

Villarreali loots Javi Calleja jättis pingile meeskonna südame Santi Cazorla, liiga parima väravaküti Gerard Moreno ja Moi Gomezi - kolme olulise lüli puudumine andis tunda. Kui Eibar kodus tunni möödudes eduseisu haaras, saadeti raskekahurvägi kümne minuti jooksul murule ning kaks minutit enne lõpuvilet Moreno viigistaski. Aga see ei olnud veel kõik.

Eibari kangelaseks kerkis avaväravale eelnenud nurgalöögi andnud Fabian Orellana, kes oli viiendal üleminutil õigel ajal õiges kohas ja koksas palli peaga küljevõrku. 33-aastane Tšiili äärepoolkaitsja on oma suuremad võidud (Copa America 2016) saanud koondises ja veetnud klubitasandil üsnagi keskpärase profikarjääri.

Tema karjääri ilmselt kuulsaim episood pärineb hoopis 2015. aasta mängust Barcelonaga, mille toonane koduklubi Celta Vigo 0:1 kaotas. Orellana teenis punase kaardi, kui korjas maast üles tüki väljakust ... ja viskas selle Sergio Busquetsile näkku!

Klipp legendaarsest vahejuhtumist aprillis 2015.

Reaalsus koputas ka Granada uksele, kes tänavu suurtega ühte sammu käinud. Seekord lepiti võõrsil Getafe vastu 1:3 kaotusega.

Eibar - Villarreal 2:1 (0:0)