Cagliari pidas Napoli survele 90 minutit vastu, kuid Miliku karistuslöök vaigistas publiku (0)

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan sai täna taas osa suurest mängust, kui kodus võeti vastu Itaalia tippmeeskond Napoli. Lõpuks lahkusid külalised 1:0 võiduga.

Teisipäeval sai Napoli pettumustvalmistava kaotuse Anfieldil, kui Liverpoolile alistuti 0:1 ja see nad Euroopa liigasse kukutas. Täna oldi suures hädas Cagliari ja endise Liverpooli mängija Ragnar Klavaniga - eestlane tegi keskkaitses suures plaanis tasemel mängu - kuid esimesel üleminutil teenis Dries Mertens karistuslöögi ja Poola ründaja Arkadiusz Milik keerutas 22 meetrilt küljevõrku.

Palju varumehi platsile usaldanud Carlo Ancelotti ei näinud esimesel poolajal suurt midagi rahuldavat, kuid teisel poolajal pandi Cagliarile peale maruline surve, mis päädis mainitud Miliku karistuslöögiga. See hoiab Napolit jätkuvalt Juventuse kandadel, Cagliari jääb 13. kohale.

Cagliari - Napoli 0:1 (0:0)