Chelsea jätkas Unitedi ja Arsenali jälgedes (0)

Inglismaa kõrgliigas kisub jaht kolmandale-neljandale kohale üha tihedamaks: 35. voorus suutsid Chelsea, Arsenal ja Manchester United kamba peale teenida ühe punkti.

Unitedi ja Arsenali pühapäevaste kaotuste järel sai oma oskuseid näidata Chelsea, kes on võrreldes konkurentidega pidanud mängu rohkem. Kodus Burnley vastu alustati suurepäraselt, kuid esimesena lõid külalised, kui nurgalöögi järel vajutas karistusala joonelt palli võrku Jeff Hendrick.

Chelsea ei löönud aga verest välja ja mõned minutid hiljem juhiti juba ise 2:1. Esmalt tegi Eden Hazard hiilgava eeltöö ja N'Golo Kantel jäi vaid pall võrku vajutada, siis tulistas Gonzalo Higuain terava nurga alt Tom Heatonile kõrvade vahele. See oli argentiinlase esimene värav ligi kahe kuu jooksul.

Poolaja keskel ei suudetud aga standardolukorras mehi korralikult katta ja Ashley Barnes viigistas, see jäi ka mängu viimaseks väravaks. Chelsea domineeris, kuid ei suutnud eriti teisel poolajal Burnley kaitset lahti muukida. Üleminutitel saadeti pingilt minema Chelsea loots Maurizio Sarri.

Chelsea - Burnley 2:2 (2:2)