Chelsea Kiievi Dünamo vastu midagi saatuse hoolde ei jätnud (1)

Chelsea liikus kindlalt edasi Euroopa liiga veerandfinaalidesse, võites tänu Olivier Giroud' kübaratrikile Kiievi Dünamot.

Kahe mängu peale jäi seis lausa 8:0 ning tänases mängus oli Chelsea kangelaseks prantslane Olivier Giroud. MM-i võitja on Chelseas suuremal määral varumeheks jäänud, aga ta oli täna kolmel korral täpne. Lisaks skoorisid äärekaitsja Marcos Alonso ja Giroud' väravasöödust ka noor ääreründaja Callum Hudson-Odoi.

Napoli pääses Salzburgist kerge ehmatusega, aga valusa kaotusega. Esimeses ringis teenitud 3:0 võit päästis Napoli väljalangemisest. Arkadiusz Milik viis Itaalia klubi 14. minutil juhtima, aga Munas Dabbur viigistas seisu kümme minutit hiljem. Frederik Gulbrandsen viis Salzburgi ette ning mängu teisel lisaminutil suurendas Salzburgi eduseisu Christoph Leitgeb.

Valencia päästis end lisaminutitel väljalangemisest, kui võõrsil FK Krasnodari vastu Hispaania klubi hätta sattus. Magomed-Shapi Sulejmanov viis Krasnodari 85. minutil võidu ja veerandfinaali läveni, aga Goncalo Guedes päästis Valencia kolmandal lisaminutil.

Kiievi Dünamo - Chelsea 0:5 (0:2), kahe mängu kokkuvõttes edasi Chelsea 7:0