Chelsea langes neljanda koha lahingus autsaideriks (0)

Konkurentidega võrdsele pulgale jõudnud Chelsea kaotas Inglismaa kõrgliigas 0:2 Evertonile ja jätkab kuuendana.

Seni pidevalt ühte mängu tagavaraks omanud Chelsea jooksis konkureerivast kolmikust (ja Tottenhamist) ainsana sel nädalavahetusel platsile, sest United pidas eile karikamängu ja Arsenali matš lükati karikavooru tõttu edasi. See tähendas aga võrdsele pulgale jõudmist.

Chelsea õnnetuseks ei ole nad nüüd, kui kõigil meeskondadel on peetud 30 mängu, mitte kolmandad või neljandad, vaid kuuendad ehk omas klassis viimased. Suur võit tõstnuks nad täna neljandaks, kuid Evertoni vastu lepiti hoopis pettumustvalmistava kaotusega.

Avapoolaega suutis Chelsea seejuures domineerida, kuid teisele poolajale tuli Everton suure tuhinaga ja Richarlison kasutas sülle kukkunud võimaluse ära. 20 minutit hiljem teenis brasiillasest ründaja penalti - Kepa tõrjus küll Gylfi Sigurdssoni löögi, kuid pall põrkas õnnelikult islandlase jalale tagasi.

Everton - Chelsea 2:0 (0:0)