Chelsea rikkus Griezmanni debüüdi (0)

Antoine Griezmann tegi Barcelona eest debüüdi Jaapanis, kus pidi leppima 1:2 kaotusega Chelseale.

Atletico Madridist liitunud ja Barcelonale 120 miljonit eurot maksma läinud Griezmann vajab kohanemiseks ilmselt aega. Esimesel poolajal, mille ka maailmameister kaasa tegi, oli katalaanide mäng üsnagi näotu ja Chelsea läks igati teenitult 1:0 ette, kui mullu Aston Villas laenul olnud Tammy Abraham skoori avas.

Barcelona vahetas välja kogu meeskonna ja teine poolaeg algas hulga rõõmsamalt, kuid võimalusi ei kasutatud ära ja Ross Barkley värav 81. minutil andis Londoni klubile turvatunde. Lõppskoori vormistas üleminutitel Ivan Rakitici kauglöök.

Chelsea jätkab nädalavahetusel ettevalmistust mänguga Readingu vastu, Barcelona kohtub päev varem Kobe Visseliga. Inglismaa kõrgliiga alustab augusti teisel, Hispaania kolmandal nädalavahetusel.