Chelsea viis liidrivahetuse stiilselt lõpule (vaata väravaid!) (1)

Inglismaa kõrgliigas on alates tänasest vaid üks kaotuseta jätkav meeskond - nimelt kaotas tiitlikaitsja ja senine liider Manchester City võõrsil Chelseale.

Chelsea viimase aja vorm oli hakanud võtma juba kriisi mõõtmeid ning tänagi jäädi Pep Guardiola hoolealuste vastu surve alla.

City ei suutnud aga mängulist ülekaalu väravaks vormistada. 45. minutil sai hoopis Eden Hazard kirja oma hooaja kaheksanda väravasöödu ja N'Golo Kante viis Chelsea juhtima. Chelsea avavärav tuli nende mängu esimesest löögist ja avapoolajal tegid nad vastase kolmandikul üldse vaid kuus täpset söötu.

Premier League'i selle hooaja resultatiivseimaks söötjaks kerkinud Hazard on ühtlasi juba kahekordistanud oma mulluse hooaja väravasöötude saldo.

78. minutil sai Chelsea oma mängu esimese nurgalöögi ja selle saatis peaga väravasse David Luiz. 2:0 tulemusega mäng ka lõppes ning see tähendab, et Pep Guardiola on kaotanud Chelsea vastu kolm liigamängu - rohkem, kui ühegi teise meeskonna vastu.

Chelsea - Manchester City 2:0 (1:0)