Como pääses tänu hilisele tabamusele punase laterna rollist, Korgile löödi kaitsjate prohmakast (0)

Vlada Kubassov. Foto: Como Women

Itaalia kõrgliigas võitles Vlada Kubassova koduklubi Como otsese konkurendi Pomigliano vastu hilisest tabamusest välja hooaja esimese viigipunkti.

Como läks kõrgliiga neljanda vooru kohtumist võõrsil varakult tänu Chiara Beccari tabamusele juhtima, ent võõrustajad viigistasid peagi tänu ristnurka lennanud kauglöögile. Teise poolaja alguses määrati Pomigliani kasuks käemängu eest penalti ja selle realiseeris kindlalt Taty, viies kodunaiskonna ette.

Mängu lõpp läks emotsionaalseks, sest mõni minut oli mängida, kui platsi äärest eemaldati Como peatreener Sebastian de la Fuente. Juhendajal ei meeldinud peakohtuniku otsus mitte määrata Como kasuks healt positsioonilt karistuslööki. 88. minutil jõudsid külalised siiski lõpuks sihile, sest Vivien Beili kauglöök lendas mängijate vahelt kedagi riivamata alumisse nurka ja tõi tabloole lõppseisuks 2:2 viigi.

Kubassova vahetati mängu teiseks poolajaks. Nii Comol kui ka Pomiglianol on nelja vooru järel tabelis üks punkt, kuid napilt parem väravate vahe annab Comole üheksanda, seekordsetele võõrustajatele kümnenda koha. Järgmises voorus võõrustatakse tabelijuhti Interit.

Rootsi kõrgliigas kaotasid Karina Kork ja Kalmar koduväljakul 0:1 Piteale. Mängu ainus värav sündis 54. minutil, kui Kalmari kaitsjad jäid hätta vastaste pika küljeaudi puhtaks löömisega. Olukorda päästma tõtanud Korgi ja kaitsja vahelt jõudis esimesena peaga pallini islandlanna Hlin Eiriksdottir ja lükkas selle võrku.

Liigatabelis on Kalmar 21 mängu järel 14 naiskonna konkurentsis 11. real. Kork on seni väravas seisnud kaheksas liigakohtumises.