Coolbet saaliliiga üleminekumängud algasid Aruküla võiduga (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Coolbet saaliliiga üleminekumängud algasid Aruküla Radiuse 3:2 võiduga Rõuge Saunamaa üle.

Aruküla juhtis avapoolaja järel Ergo Teino ja Rando Randjõe tabamustest 2:0. Tanel Tillemann vähendas 35. minutil vahe minimaalseks, aga kaks minutit hiljem tegi Rauno Esop seisuks 3:1. Kolm sekundit enne kohtumise lõppu jõudis sihile Henrik Kummer.

Järgmisel laupäeval kohtuvad Sillamäe Kalev ja Aruküla, ülejärgmisel laupäeval Rõuge ja Sillamäe. Kolmest üleminekumängudel osalejast tõusevad Coolbet saaliliigasse kaks.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

REKLAAM

8. mail kell 15.00 Aruküla Põhikooli spordihoones

Aruküla Radius - Rõuge Saunamaa  3:2 (2:0)
4. Ergo Teino, 12. Rando Randjõe, 37. Rauno Esop - 35. Tanel Tillemann, 40. Henrik Kummer

Hoiatused: 22. Egert Heintare, 40. Marko Nahkor - 20. Jürgen Kolk, 30. Janek Siska
Kohtunikud: Voiteh Karnatsevitš, Johann Kuldmäe
Kolmas kohtunik: Andres Kuuse

Aruküla: Oliver Vunder, Egert Heintare, Rando Randjõe, Rauno Esop, Ergo Teino, Rainer Reinsaar, Marko Nahkor, Andre Lille, Janar Pragi, Märt Tapp.

Rõuge: Andrei Kiš, Kert Joakit, Henrik Kummer, Jürgen Kolk, Siim Tillemann, Tanel Tillemann, Janek Siska, Emil Elrond Karu.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LIVE: hea stardi teinud Itaalia kohtub punkte vajava Šveitsiga  (käib!)
EM-FINAALTURNIIR
Eesti klubid said teada potentsiaalsed teised vastased. Levadia lendaks Briti saartele
MARSELJEES ROKKIS
TAAS VÄLJA?
Aleksandr Šapovalov sõitis Itaaliasse testimisele
EUROLOOS TÕI ÕNNE JA RASKUSI
Flora avab eurohooaja Malta 12-kordse meistri vastu, Levadia sõidab Gibraltarile, Paidet ootab Poola
EM-PÄEVIK
KUULA JA VAATA!
PIKEMAT LUGEMIST
TÄNA 20 AASTAT TAGASI
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
14
11
1
2
37:20
34
2.
Paide Linnameeskond
14
9
3
2
24:10
30
3.
Tallinna FC Flora
11
9
2
0
29:8
29
4.
Nõmme Kalju FC
14
7
2
5
25:13
23
5.
Tallinna JK Legion
14
5
2
7
22:17
17
6.
JK Narva Trans
14
5
2
7
18:26
17
7.
Viljandi JK Tulevik
13
3
2
8
15:31
11
8.
FC Kuressaare
14
3
1
10
13:27
10
9.
Tartu JK Tammeka
10
2
3
5
13:17
9
10.
Pärnu JK Vaprus
12
1
2
9
10:37
5