Costa pääses väravasoonele, Morata vastas rumala punasega (0)

Atletico Madrid tõusis (vähemalt Real Madridi õhtuse kohtumise lõpuni) Hispaania liigas taas liidriks, kui võõrsil alistati 2:0 Mallorca.

Atletico nimekad ründajad Diego Costa ja Alvaro Morata pole sel hooajal seni eriti säranud, kui enne tänast olid nad kahe peale löönud ühe värava. Morata avavoorus löödud tabamusele lisas täna Costa omalt poolt veel ühe ja võiduks sellest piisas. Teisel poolajal lisas noor Portugali imelaps Joao Felix veel ühe, kui kummaliselt vastase rikošetist ja postipõrkest palli sisse sokutas.

Siiski ei muutunud Diego Simeonel ründajate osakonnas täna kõik roosiliseks, kuna vahetusest sekkunud Morata kees kõigest kaheksa minutiga nii üle, et võttis endale vaidlemise eest kaks kollast kaarti ja läks duši alla. See tähendab, et nädalavahetusel ta oma vana koduklubi Real Madridi vastu derbimängus osaleda ei saa.

Kuivõrd senine liider Athletic Bilbao piirdus samal ajal viigiga, siis pääseski Atletico vähemalt paariks tunniks tabeliliidriks.

Mallorca - Atletico Madrid 0:2 (0:1)