Menüü
Veebisait

Danilo Pereira kolm murtud roiet avavad ukse 39-aastasele Pepele (0)

Danilo Pereira jääb tõsise vigastuse tõttu Portugali järgmistest mängudest kõrvale. Foto: Scanpix / Tom Weller / DPA

Portugali keskkaitsja Danilo Pereira vigastas mängueelsel treeningul roideid ning jääb koondise järgmistest tegemistest eemale. Esialgsete hinnangute kohaselt pole klubitasandil PSG-s toimetavat pallurit tagasi oodata ka play-off kohtumisteks.

31-aastane Pereira kuulus MM-i avakohtumises Portugali põhikoosseisu ning tegi 3:2 võidumängu kaasa tervenisti. Usutavasti taheti 64 koondisematši pidanud meest kasutada ka teises duellis Uruguay vastu. Sellele plaanile tõmbas kriipsu peale tõsine vigastus: Pereira murdis mängueelsel treeningul kolm roiet.

Portugali koondise peatreeneri Fernando Santose sõnul jäi arusaamatuks, kuidas säärane vigastus sai tekkida. "Me ei arvanud esialgu, et see on tõsine, kuigi tal oli hingamisega pisut raskusi. Ta läks haiglasse uuringutele. Ma pole küll arst, kuid nii palju tean, et tal läheb juba paremini," kommenteeris ta lisaks. "Proovime nii talle kui ka Portugali rahvale [võiduga] hea kingituse teha!"

Santose sõnul võtab Pereira koha üle vanameister Pepe. "Ta on tõeline loom. Ta mängib meeskonnas suurt rolli, selles pole kahtlustki. Pole kedagi teist sellist nagu Pepe," kirjeldas Portugali peatreener.

Kusjuures 39-aastase Pepe jaoks peaks Uruguay olema küllaltki tore tuttav, sest 2018. aasta MM-il lõi ta neile ühe värava. Mäng kaotati küll tulemusega 1:2. Aastate jooksul on Portugali vanameistril igasugu tabamusi kogunenud seitse, kohtumisi seevastu 129. Tänavu on ta väljakul käinud kuues vastasseisus.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MM-ILE JOON ALLA
TAKTIKAPOOL
MM 2022 | Prantslaste koera matmispaik on teada, kui neli meest tegid kokku sama palju kui üks argentiinlane?
MESSI ON MAAILMAMEISTER!
Luup peale | See oli Messi õhtu. See oli Messi mäng. See oli Messi MM. Ja see on Messi jalgpall
Päeva klõpsud | Tõrje rinnaga, valel ajal vales kohas, kauaoodatud kohtumine kallimaga
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | Premium liiga elav legend Jürgenson Messist sõltuva Argentina võtmemehest: kas tunneksid ta Viru tänaval ära, kui tuleks vastu, Mäki kott käes?
PRONKSIMÄNG
Päeva klõpsud | Horvaatia võitis pronksi, mängijad tähistasid oma maimukestega
KUIDAS MÕISTA ÜLLATUST?
Siim Pulst | On see siis üllatuste MM või ei ole? Neli eri lähenemist, neli eri vastust
Ott Järvela | Cristiano Ronaldo kaotas lahingu, aga on sõja juba ammu ja mitu korda võitnud
JANURUBRIIK
Suur õllejaht Katari MM-il. Kust õlut saab, palju maksab ja kes seda joob?