De Bruyne kerkis Beckhamiga samale pulgale, aga Manchester City pikk võiduseeria sai läbi (0)

Kevin De Bruyne. Foto: Scanpix / Dylan Martinez / Reuters

Valitsev Inglismaa meister Manchester City kaotas koduliigas punkte, kui võõral väljakul ei suudetud Southamptoni vastu enamat 1:1 viigist.

Southampton sai mängule ideaalse alguse, sest juba seitsmendal minutil haarati juhtohjad. Kyle Walker-Peters sai keskjoone juures palli, süstis rünnakule, mängis Nathan Redmondiga kokku ja suunas palli posti kõrvale väravasse. Esimesel poolajal rohkem skoori ei tehtud, kuigi Armando Broja sai 23. minutil palli väravasse, aga tabamus tühistati suluseisu tõttu.

Manchester City sai viigivärava 65. minutil, kui Kevin De Bruyne karistuslöök maandus Aymeric Laporte'i pea peal, kust pall edasi väravasse lendas. See oli De Bruyne'i karjääri 80. resultatiivne sööt Inglismaa kõrgliigas. Sama palju väravasööte andis omal ajal David Beckham.

Manchester Cityl sai koduliigas läbi 12-mänguline võiduseeria, kuid edu rivaalide ees on endiselt soliidne. Teisel kohal asuv Liverpool kaotab liidrile 12 ja Londoni Chelsea 13 punktiga. Southampton möödus liigatabelis Crystal Palace'ist ja asub nüüd 12. kohal.

Southampton - Manchester City 1:1 (1:0)