Menüü
Veebisait

Deschamps: mäletan küll, mis kaks aastat tagasi juhtus (2)

Foto: fitfootblog.com

Prantsusmaa koondise peatreener Didier Deschamps tunnistas, et kahe aasta tagune finaalikaotus Euroopa meistrivõistlustel vasardab endiselt peas.

Nagu tänavu MM-il, peeti prantslasi ka kodusel EM-il liiga nooreks ja kogenematuks, kuid juba siis suutsid Deschampsi hoolealused end otsustavasse mängu vedada. Seal jäädi aga "nõrgemalt" tabelipoolelt tulnud Portugalile 0:1 alla.

"Jah, oleme jälle finaalis nagu kaks aastat tagasi - mäletan hästi, mis kaks aastat tagasi juhtus," tõdes Deschamps TF1-le. "Läheme finaali mängima, et võita, sest me ei ole kahe aasta tagusest veel üle saanud."

"See on midagi erilist, olen oma mängijate üle väga õnnelik. Nad on noored, aga meil on karakterit ja õige mentaliteet. Selle Belgiaga ei olnud lihtne, aga kogu au kuulub mängijatele."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

kaizen   •  
I have been seeking information on this topic for the past few hours and found your post to be well written and has solid information. Thank you!
http://subwaysurfers.online
gclub   •  
Is a website that is very fond of receiving a lot of knowledge and is a great website with quality, time that gives us good information all the time.
https://www.gclub45.com/

Sisene
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK