Destro lõi viigimängus Veronale värava, hoides veepudelit käes (0)

Just nii lõi Mattia Destro Serie A-s oma neljanda värava nelja mängu jooksul. Foto: Scanpix / EPA / Luca Zennaro

Genoa ja Hellas Verona tegid Serie A kuuendas voorus 3:3 viigi. Kaks korda skooris Genoa ründaja Mattia Destro, kes hoidis oma teist väravat lüües veepudelit käes.

Verona läks mängu võõrsil 2:0 juhtima. Oma endise koduklubi vastu mänginud Giovanni Simeone avas pealöögiga skoori ning teenis teise poolaja alguses penalti, mille realiseeris Antonin Barak.

Genoa läks 0:2 kaotusseisust viimasel veerandtunnil ise 3:2 ette. Võõrustajate kolmas värav sündis 85. minutil, kui vasakus käes veepudelit hoidnud Destro sisenes palliga karistusalasse, mängis kaitsjast mööda ja tõstis palli üle puurivahi. "Mul oli kramp, ma olin väsinud, ma ei teadnud, kuhu pudel visata, nii et lihtsalt hoidsin seda käes," selgitas Destro Sky Sport Italiale. Tal on nüüd viimase nelja liigamänguga kirjas neli tabamust.

Üleajal päästis Nikola Kalinici pealöök siiski Veronale viigi. Genoa ja Verona jätkavad võrdsete punktide peal.

Genoa - Hellas Verona  3:3 (0:1)
76. pen. Domenico Criscito, 80., 85. Mattia Destro - 8. Giovanni Simeone, 49. pen. Antonin Barak, 90+1. Nikola Kalinic