Dmitrijev sai Usbekistanis kõva sahmaka (0)

Usbekistani kõrgliigas madistav Artjom Dmitrijev sai 9. mänguvoorus suure kaotuse: Qizilqum jäi Qarshi Nasafile alla tulemusega 0:5.

Skooriots tehti lahti kohtumise 16. minutil ning neli minutit hiljem oli eestlase koduklubi jäänud juba kaheväravalisse kaotusseisu. Teisel poolajal jätkas Nasaf sahistamist, kusjuures viimane värav sündis penaltipunktilt viiendal üleminutil. Viis palli võrgust korjanud Qizilqumi jaoks oli tegemist käimasoleva hooaja suurima kaotusega.

Artjom Dmitrijev kuulus põhikoosseisu ning tegi kaasa terve kohtumise.

Üheksa mänguga 14 punkti võtnud Qizilqum langes viiendale kohale ning Nasaf tõusis kolme punkti toel teisele tabelireale. Esikohta hoiab 17 punkti teeninud Namangani Navbahor.