Dortmund lustis koduväljakul liiga uustulnukaga (0)

Saksamaa kõrgliiga viienda vooru viimastes mängudes teenis suureskoorilise võidu Dortmundi Borussia, olles koduväljakul üle Nürnbergist. Kolm punkti sai kirja ja oma seljataguse hoidis puhtana ka RB Leipzig.

Sel hooajal Müncheni Bayerni ja Bremeni Werderi kõrval kaotuseta püsiv Dortmundi Borussia näitas käimasolevast hooajast kõrgliigasse kuuluvale Nürnbergile konkreetselt koha kätte. 20-aastane taanlasest ääremängija Jacob Bruun Larsen avas juba seitsmendal minutil skoori ning poolajaks kasvatas eduseisu Marco Reus. Saksamaa koondislasel oli 58. minutiks kirjas veel üks tabamus ning teisel poolajal viie löödud väravaga teenis Dortmund vägeva 7:0 võidu.

Leverkuseni Bayer oli varasemas mängus mõneti raskustes teise uustulnuka Düsseldorfi Fortuna vastu, kuigi Kevin Vollandi väravate abil saadi napp 2:1 võit kätte. Mullu Saksamaa karikavõitjaks tulnud Frankfurdi Eintracht on kriisis, kui 1:3 jäädi alla Mönchengladbachi Borussiale ning tabelis asutakse nii alles 15. kohal.

Düsseldorfi Fortuna - Leverkuseni Bayer 1:2 (0:0)