Dortmundis reservmeeskonnaga piirdunud korealane pildus eksklubile taas kaikaid kodaratesse (1)

Dortmundi Borussia vorm jätkub allakäigutrepil ning reedeõhtune kaotus Augsburgis tähendab seda, et vooru lõpuks võib Müncheni Bayern tõusta liidrikohta jagama.

Hooaja esimese ligikaudu 20 vooru vältel kõikidele konkurentidele tagatulesid näidanud Dortmundil oli tänase vastasega tükk tegemist juba oktoobrikuises kodumängus. Toona lõid meeskonnad mängu viimase pooltunniga kuus väravat, kuid Paco Alcaeri 96. minuti värav tõi võõrustajatele 4:3 võidu.

Augsburgi kodus Lucien Favre'i hoolealustel nii kenasti enam ei läinud.  2014. aastal pool hooaega Dortmundi Borussia reservmeeskonnas veetnud ja seejärel Augsburgi naasnud Dong-Won Ji lõi mõlema poolaja keskel kaks väravat, millele Dortmundi poolelt oli vastus vaid kuldsel vahetusmehel Paco Alcaceril. Seega sai Ragnar Klavani endine koduklubi 2:1 võidu, mis alates oktoobri lõpust oli Augsburgi jaoks alles kolmandaks.

27-aastase Ji enda jaoks pole eksklubile meelehärmi valmistamine midagi uut. Dortmundi vastu on Augsburgis kolmel erineval perioodil mänginud Lõuna-Korea ründaja löönud oma 13 Bundesliga väravast koguni neli.

Dortmundil on aga vaikselt põhjust häirekellasid lüüa. Viimasest kuuest mängust on võidetud vaid üks ning kui Müncheni Bayernil õnnestub laupäeval alistada Mönchengladbach, ongi Bundesliga tabelitipus kaksikjuhtimine.

Augsburg - Dortmundi Borussia 2:1 (1:0)