Draamat täie raha eest. Atletico jõudis hetke ära oodata, City võttis jõuga oma (videod!) (0)

Meistrite liiga kaheksandikfinaalide veel nägemata paarid pakkusid draamat ja väravaid igale maitsele. Kordusmänguks said tugeva käe Atletico Madrid ja Manchester City.

Atletico oli koduareenil Wanda Metropolitanol, kus mängitakse suve hakul ka tänavune finaal, Juventusest ja Madridi naasnud Cristiano Ronaldost üle. Pigem tasavägise ja riskivaba avapoolaja järel hakkas Atletico oma mängu peale suruma ja sai lõpuks tahtmise, kui keskkaitsjad Jose Maria Gimenez ja Diego Godin kasutasid ära standardolukordade järgsed segadused.

Mitmel korral seisis kodumeeskond silmitsi VAR-iga - avapoolajal sai penaltist sujuvalt karistuslöök, teisel, veel 0:0 seisult, jäeti lugemata Alvaro Morata värav. Tugeva vaimu märgiks võetakse Torinosse siiski kaheväravaline eduseis.

Teises mängus oodati ühepoolset jõudemonstratsiooni ja kui Schalke puuriluku Ralf Fährmanni jäme eksimus City 19. minutil ette lubas, tundus, et nii lähebki. Poolajaks juhtisid sakslased penaltitest aga 2:1, kusjuures esimese puhul lõigati samuti kasu VAR-ist.

Teisel poolajal jättis Nicolas Otamendi City kümnekesi ja tundus, et Schalke suudabki võõrsile võidu kaasa võtta, aga siis paigutas Leroy Sane ristnurka tõeliselt kauni karistuslöögi ja viimasel minutil realiseeris Edersoni pika söödu Raheem Sterling. Ikkagi 3:2 Cityle.

Korduskohtumised peetakse paarides 12. märtsil.

Atletico Madrid - Juventus 2:0 (0:0)