Draamata ei saa: Super-Paco lahendas taas poole tunniga kõik Dortmundi mured (0)

Dortmundi Borussia näitas taas viimase sekundini kestvat usku, alistas Augsburgi 4:3 ja jätkab  Saksamaa kõrgliiga liidrina.

Eelmisel nädalal oli Dortmund Leverkuseni Bayeri vastu tunni täitudes 0:2 kaotusseisus, kuid lõi neli vastuseta väravat ja võttis magusa võidu; tänane mäng Augsburgiga ei olnud suurt erinev, sest esmalt läksid külalised 22. minutil 1:0 ja siis 71. minutil 2:1 ette.

Siis läks süžee täiesti käest - Dortmund lõi nelja minutiga kaks ja haaras 3:2 eduseisu, kuid lubas omakorda Augsburgil viigistada. Seitsmendal üleminutil virutas varem kaks väravat löönud Paco Alcacer aga 30 meetrilt võrku karistuslöögi ja tõi ikkagi Dortmundile kõik kolm punkti.

Barcelonas varju jäänud Paco liitus seejuures Dortmundiga suvel laenulepingu alusel ja on vahetusest sekkunud kolmes mängus, viibinud platsil kokku 81 minutit ja löönud kuus väravat. Dortmundil on hooaja lõppedes võimalus ta 30 miljoni euroga välja osta.

Dortmundi Borussia - Augsburg 4:3 (0:1)
62., 80., 90+7. Paco Alcacer, 84. Mario Götze - 22. Alfred Finnbogason, 71. Philipp Max, 87. Michael Gregoritsch

Düsseldorfi Fortuna - Schalke 0:2 (0:0)