Dybala juubelikink Ronaldole tõstis Juventuse tippu, Interi lootus tuhmub (0)

Serie A liidriks tõusis taas Torino Juventus, alistades tähtsas mängus 2:0 Interi. Karjääri 1000. mängu pidanud Cristiano Ronaldo seekord jalga valgeks ei saanud, kuid Juventuse kangelasteks tõusid Aaron Ramsey ja Paolo Dybala.

Itaalias mängitakse jätkuvalt tühjade tribüünide ees ja see võttis suurelt kohtumiselt atmosfääri, ent väljakul toimus piisavalt tippmängu väärilist. Võrdne avapoolaeg lõppes siiski väravateta, ehkki võimalusi skoori avamiseks oli mõlemal.

Teise poolaja alguses lükkas Juventus sisse uue käigu ja selgus, et Interil pole sellele midagi vastu panna. Aaron Ramsey avas Blaise Matuidi ja Ronaldo eeltöö järel 55. minutil skoori, teise värava sepistas vahetusest sekkunud Paolo Dybala. Argentiinlane võttis pika söödu üliefektselt omaks, mängis Ramseyga seina ja lükkas siis kaitsjaid ümber sõrme keerates palli välisküljega posti kõrvale.

Inter muutus pisut aktiivsemaks alles viimasel kümnekonnal minutil, kuid tulemuseta. Juventuse võit tõstis nad tagasi tabelitippu, ühe punktiga Rooma Laziost mööda. Interi tiitlilootused kipuvad tasapisi kustuma, sest hetkel jäädakse Juventusest maha juba üheksa punktiga. Tõsi, Milano meeskonnal on konkurentidega võrreldes üks mäng varuks.

Juventus - Milano Inter 2:0 (0:0)