Eduseisu maha mänginud Eesti rannakoondis kaotas penaltiseerias Inglismaale (0)

Eesti rannajalgpallikoondis. Foto: EJL

Eesti rannajalgpallikoondis jäi Portugal toimuval MM-valikturniiri eelringis penaltiseerias alla Inglismaale. Veel kahe kolmandiku järel juhtis Eesti mängu 2:0.

Kristian Marmor viis Eesti meeskonna avakolmandikul juhtima ning Marmori teine värav teisel kolmandikul viis eestlased otsustavale kolmandikule vastu kaheväravalises eduseisus, kirjutab jalgpalliliidu koduleht.

Kolmandal kolmandikul lõid inglased kaks väravat ning mäng läks lisaajale, kus väravaid ei löödud. Penaltiseerias näitasid tugevamat närvi inglased.

Eesti alagrupi teises mängus alistas Rumeenia täna 5:4 Rootsi. Avavoorus lisaajal Rumeeniat võitnud Eesti kohtub laupäeval viimases voorus Rootsiga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 13.15.

Eesti mängib neljaliikmelises alagrupis, teistes gruppides on kolm meeskonda. Iga alagrupi parim pääseb järgmisesse ringi ning lisaks saavad edasi kaks paremat teise koha omanikku. Parema teise koha omaniku selgitamisel ei arvestata mängu neljaliikmelise alagrupi viiamsega.