Eelneva viie liigamänguga ühe punkti teeninud Freiburg röövis lõpuminutitel Bayernit (0)

Lucas Höler (paremal) lõi hilise 2:2 viigivärava. Foto: Scanpix / Tom Weller / DPA via AP

Oma 2000. Bundesliga mängu pidanud Müncheni Bayern piirdus võõrsil Freiburgi vastu 2:2 viigiga. Eelneva viie liigamatšiga vaid ühe punkti teeninud Freiburg tuli tiitlikaitsja vastu kaotusseisust välja 87. minutil.

Freiburg läks juhtima 12. minutil. Kümmekond sekundit pärast seda, kui Roland Sallai käärlöök oli latti tabanud, kõmmutas Christian Günter täpse kauglöögi alla nurka.

Esmakordselt sel liigahooajal Bayerni põhikoosseisu pääsenud 18-aastane Mathys Tel viigistas 35. minutil, kui tulistas kornerijärgses olukorras karistusala joonelt palli tagumise posti kõrvale.

75. minutil viis Jamal Musiala osava sooloväravaga tiitlikaitsja juhtima. Musiala sisenes vasakult äärelt kasti, triblas meisterlikult Freiburgi kaitsjate vahel ning saatis madala löögi tagumise posti juurde.

Hiline 2:2 viigivärav sündis Kiliann Sildillia pika audiviske järel. Michael Gregoritsch jätkas audiviske ühe puutega Lucas Hölerile, kes sahistas võrku.

Bayern jätkab teisel tabelireal. Liidril Leverkuseni Bayeril on pühapäeval võimalus kasvatada eduseis kümnepunktiliseks (selleks tuleb alistada Köln). Euroopa liigas kaheksandikfinaali jõudnud Freiburg paikneb Saksamaa Bundesligas üheksandal positsioonil.

Freiburg - Müncheni Bayern  2:2 (1:1)