Eesti klubid käisid Saksamaa tippude noorteakadeemiates külas. Elva esindajad: saime kinnitust, et oleme liikunud õiges suunas (0)

Foto: Imre Pühvel

Erinevate Eesti klubide esindajad käisid eelmisel nädalal külas Saksamaa tippklubide noorteakadeemiates ning FC Elva sai sealt kinnitust, et areng on liikunud õiges suunas.

Viie päeva jooksul külastati Leverkuseni Bayeri, Schalke ja Kölni akadeemiaid. "Leverkuseni U14 noormeeste treeningul nägime, et kasutatakse ka meile tuttavat harjutusvara, kuid loomulikult olid soorituste tempo ja kvaliteet kõrgemast klassist ning iga noor pingutas, et treeningul endast parim anda," kirjutasid Laur Nurme ja Marek Naaris Elva kodulehel.

"Schalke 04 poiste treeningud pakkusid rohkem üllatusi ja andsid mitmeid huvitavaid mõtteid mida kaasa võtta. Kahel viimasel päeval külastasime FC Kölni akadeemiat, kus saime kasuliku loengu füüsilise ettevalmistuse treenerilt ja seejärel anti ülevaade ka klubi struktuurist, põhimõtetest ning igapäevatööst.

Kõigi külastatud akadeemiate juurest oli palju uut ja huvitavat õppida aga saime kinnitust ka sellele, et FC Elva treeningtöö on järjest enam õiges suunas arenenud. Kindlasti tuleb edaspidi rohkem keskenduda mängijate individuaalsele arendamisele, et heade eeldustega noortel oleks võimalus tulevikus kõrgemal tasemel mängida ja rahvuskoondist esindada," selgitasid nad.

REKLAAM

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
ÜLLATUS! Levadiast üle parda heidetud Dõmov maandus Floras
PREMIUM LIIGA
Heinaga ollakse Arsenalis rahul, ka Jürgens sihib välismaale
EUROOPA LIIGAS
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi
EESTLASED VÕÕRSIL
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi (0)