Eesti mäng! Alusta koondise valiktsüklit temaatilise mälumänguga Amps Arenal (0)

Amps Arena ja Soccernet.ee koostöös toimub mälumäng kolmandat korda. Foto: Soccernet.ee

Eesti rahvuskoondis alustab sel neljapäeval uut Euroopa meistrivõistluste valiktsüklit ja sel puhul  tasub taas sammud seada Amps Arenale, et esmalt koondiseteemalises mälumängus mõõtu võtta ja siis juba mängu vaadata!

Mälumäng algab A. Le Coq Arenal asuval Amps Arenal neljapäeva, 21. märtsi õhtul kell 20.00, kohale tasub tulla veidi varem. Võistkonna suuruseks on kuni neli liiget ja parimatele on välja pandud auhinnad Sportlandi poolt.

Tegemist on tavapärasest veidi teistsuguse mänguga, sest küsimused puudutavad Eesti koondist ja jalgpalli, aga karta ei tasu - lai silmaring aitab hädast välja. Pärast mälumängu lõppu jätkub Amps Arenal jalgpalliõhtu ja kaasa saab elada Eesti koondise lahingule Põhja-Iirimaal! Mängu raames toimub ennustusvõistlus ja sealgi jagatakse parimatele auhindu.

Registreerimise info: Laua broneerimiseks ja võistkonna registreerimiseks saada e-mail greeg@amps.ee. Kirja tuleb panna võistkonna nimi, esialgne mängijate nimekiri ja esindaja telefoninumber. 

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
LIVE
Välismaa LIVE: Süle kauglöök hoidis trumpkaardid Bayerni käes  (ka Atleticole raske võit)
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID