TV

Eesti naised võõrsil: Tammikult kaks väravat; Barcelona FA'le järjekordne võit (1)

Nelja Eesti naistekoondislase koduklubi Napoli sai Serie C liigasüsteemis teise võidu. Lisette Tammik oli kahel korrali resultatiivne. Trutsi koduklubi Somatio Barcelona võttis Küprose liigas samuti võidu.

Napoli alistas Apulia Trani 4:1. Tammik oli kohtumises nii teise kui ka viimase värava autor, olles nüüdseks löönud kahe liigamänguga kolm väravat. Hetkel paikneb Napoli kuue punktiga teisel positsioonil. Järgmine, kolmanda vooru mäng toimub 4. novembril, kui koduväljakul kohtutakse viimasel kohal paikneva Potenza vastu.

Eesti poolkaitsja Tiina Trutsi koduklubi Somatio Barcelona jätkas Küprose kõrgliigat täiseduga, kui neljandas liigamängus võeti 11:0 võit. Tiina Trutsi ühtegi mänguminutit kirja ei saanud. Järgmine kohtumine leiab aset  28. oktoobril, kui võõrsilväljakul minnakse vastamisi hetkel eelviimasel ehk üheksandal positsioonil paikneva EN THOI Lakatamia vastu.