Eesti naiskond jäi Moskvas Venemaale kindlalt alla (0)

Eesti naiste koondis teenis EM-valikmängudes teise kaotuse, kui Moskvas kaotati Venemaa koondisele 0:4.

Reedel kodus valitsevale Euroopa meistrile 0:7 kaotanud Eesti lubas täna vastastel esimese värava ära lüüa oluliselt varem. Kui Hollandiga mängides peeti vastu 27 minutit, siis täna lõi Nelli Korovkina esimese värava juba kümnendal minutil.

Avapoolajal sahistas Marina Fjodorova veel korra eestlannade võrku ja puhkama mindi seisul 0:2. Teisel poolajal lisas Korovkina omalt poolt ühe ning lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud Alina Mjagkova.

Eesti koondis (maailma edetabelis 99.) jätkab oma EM-valikmänge oktoobris - esmalt mängitakse Türgiga võõrsil ja seejärel Tartus Tamme staadionil Kosovoga kodus.

Kui Holland on maailma edetabeli kolmas ja Venemaa 25., siis oktoobris tulevad vastu mängitavamad naiskonnad. Türgi paikneb praegu 62. ja Kosovo 126. kohal.