Eesti parim Soome vastu - Nikita Baranov (5)

Foto: Liisi Troska

Eilses Rahvuste liiga kohtumises Soome vastu tegi Soccernet.ee hinnangul Eesti mängijatest parima esituse keskkaitsja Nikita Baranov.

Eesti pidas Soomega sammu 90 minutit, kuid mitte rohkem: Teemu Pukki värav andis põhjanaabritele enam kui 3000-pealise fänniarmee ees taas magusa 1:0 võidu.

Soccernet.ee toimetuse hinded:

Eesti parim Nikita Baranov - 7.  Nurjas soomlaste rünnakuid nii olukordadesse sisse libistades kui ka ohtlikke tsenderdusi blokeerides. Kahevõitlustes oli väga kindel, sai Pukkiga kenasti hakkama. Värav löödi küll Baranovi tsoonist, aga kuna karistusala ees valitses selles olukorras tühjus, siis ta pidigi palliga mehele vastu astuma, ta jäeti sisuliselt üksinda kahe soomlase vastu.

Henrik Ojamaa - 7. Töötas isuga ja aitas Eestil momente luua. Tegi paar pikka õnnestunud pallivedamist, tõmmates mitu soomlast enda peale ja söötes siis palli kaaslasele edasi. Hetkeseisuga on Ojamaa Eesti parim ääremängija.

Konstantin Vassiljev - 6. Teenis vigu ja andis värava ette mõningad ohtlikud tsenderdused. Ühe tema täpse pommlöögi suutis Soome kaitsja vaid läbi õnne blokeerida. Võrreldes septembrikuiste koondisemängudega, tuli Vassiljevil samas sisse rohkem praaki, mis tuleneb ilmselt heal tasemel klubimängude praktika puudusest.

Ken Kallaste - 6. Oli ründefaasis hea, võttes omaks ka ebamugavaid sööte ja aidates vasakul äärel kombineerida. Kaitsefaasis lasi soomlastel endast paaril korral mööda konksutada.

Taijo Teniste - 6. Mängis soliidselt ja viskas häid aute, kuid värava olukorras võinuks ta tema pisut paremini tegutseda.

Artjom Dmitrijev - 6. Üldiselt suutis vajalikud tsoonid kinni joosta, aga värava olukorras jättis karistusala taga ruumi tühjaks.

Sander Puri - 6. Mängis oma koha korralikult välja ja leidis käike. Aga kohati oli puude rabe ja jäi võitlustes võimsatele soomlastele alla. Tema kahest pealelöögist üks oli ohtlik, teine mitte.

Sergei Zenjov - 6. Tegi teisel poolajal ühe osava atškoo ja kohe seejärel kvaliteetse madala tsenderduse, milleni Rauno Sappinen ei jõudnud. Teisalt hankis Zenjov ebavajaliku kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest kohtumisest eemale ja mis andis Soomele ohtliku karistuslöögi.

Joonas Tamm - 6. Õhuvõitlustes oli väga hea mõlemas karistusalas. Esimesel korrusel andis Tamm aga oma väljakupoolel ohtliku valesöödu ja tegi ühe ebaõnnestunud klaarimise.

Mihkel Aksalu - 5. Tegi muidu korraliku esituse ja lõpuminutitel ka ühe supertõrje, aga seejärel lasi endale lüüa värava, mille oleks pidanud esinurgast ära tõrjuma.

Ats Purje - 5. Üldiselt vahetusest midagi väljakule juurde ei andnud. Lõpus oli Purjel suurepärane võimalus, mida ta ei realiseerinud.

Rauno Sappinen - 5. Kaotas praktiliselt kõik duellid ja ei saanud kuidagi palle kätte. Tõsi, üksikuna oligi Sappinenil ees keeruline ja mõned vead ta teenis, aga oma esitusega ei jäänud ta ka ise rahule.

Siim Luts - 5. Sarnaselt teiste vahetustega ei andnud ka tema midagi mängule juurde. Tegi paar palliklaarimist ja ühe naljaka käärlöögi ürituse.

Marek Kaljumäe - hindeta. Mängis liiga vähe, et hinnata.

SEOTUD PILDIGALERIID
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Fotograaf: OLIVER TSUPSMAN
Fotograaf: LIISI TROSKA
SEOTUD LOOD
5 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (5)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID