Eesti spordiennustaja võitis 90-sendise panusega 98 099 eurot!

27. oktoober jääb ühele Eesti spordiennustajale elu lõpuni meelde, sest tema 12-mänguline komboennustus 90-sendise panuse ja 108 998 koefitsiendiga tõi talle 98 099 euro  suuruse rekordvõidu Coolbeti kihlveokontoris!

Õnnelik panustaja lisas enda piletile kuus Meistrite liiga mängu, kolm mängu Inglismaa Championshipist ja kolm mängu Inglismaa League One'ist. Kõik panused olid tehtud mängu lõpptulemusele (1X2 panusetüüp) ja koefi ajas eriti kõrgeks neli julget ennustust viikidele.

Muidugi on vaja sellise megapanusega omajagu õnne ja sel õhtul olid spordijumalad tema poolt. Näiteks ennustas klient Mönchengladbach - Real Madrid mängus viiki, kuid 86. minutil oli Real Madrid veel 0:2 kaotusseisus. 87. minutil suutis aga Real ühe tagasi lüüa Karim Benzema jalast ja 93. minutil lõi Casemiro viigivärava. Samuti oli ennustajal õnne Championshipi mängus, kus Norwich lõi otsustava viigivärava alles 87. minutil ja League One mängus, kus Ipswich Town võitis 86. minuti väravaga 1:0.

Vaata uskumatut 98 099 € väärt võidupiletit:

Kuid see pole veel kõik!

Coolbet on ainuke kihlveokontor maailmas, mis näitab oma lehel reaalajas kõiki sissetulevaid panuseid ja annab klientidele võimaluse neid kopeerida. Üks õnnelik klient Norrast kasutaski just seda võimalust ja kopeeris eestlase ulmelise pileti, tehes 46-sendise panuse. Tulemuseks kena 50 140 euro suurune päevapalk. Ilmselt leidis norrakas peale seda piletit endale järsku Eestist uue parima sõbra.

* * *

Võtsime õnneliku Eesti võitjaga ühendust, õnnitlesime teda imelise võidu puhul ja esitasime talle mõned küsimused.

Mis esmane emotsioon oli peale võitu?
Esmane emotsioon oli meeliülendav ja vägev.

Kuidas valisid mängud oma piletil välja? Kas analüüsisid põhjalikult või panid rohkem sisetunde järgi?
Kombos sisalduvad mängud valisin põhjaliku eeltöö järel. Kui lahata neid mänge üksikult, siis olid kõik loogilised tulemused, kuid loomulikult juhuste kokkulangemise tulemusena läksid need ka ridamisi nii nagu arvasin, mõni dramaatilisema lõpplahendusega kui teine.

Kas hoidsid mängude tulemustel kogu aeg silma peal? Või vaatasid tulemusi alles pärast lõpuvilet?
Meistrite liiga tulemusi jälgisin kogu aeg, kuid inglise Football League'i seise vaatasin peale lõpuvilet.

Kas vaatasid mõnda mängu ka otsepildis? Real Madrid näiteks oli 86. minutil veel 0:2 taga.
Just nimelt Borussia Mönchengladbach-Real Madrid mängu otsepildi vahendusel jälgisingi, peale 2:2 väravat ei olnud mul aimugi selle konkreetse kombo täide minekust. Küll aga ühes teises kombos sisaldus mul ka selle mängu täpne 2:2 skoor.

* * *

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov kommenteeris võitu järgnevalt: "Näeme oma töös igapäevaselt igasuguseid ulmelisi panuseid, kuid selline kokkusattumuste jada üllatas isegi meie kõige kogenumaid spordianalüütikuid. Ühtlasi on tegemist ka suurima summaga, mis Coolbeti kihlveokontoris kunagi võidetud on ühe panusega. Palju õnne võitjatele! Usun, et see päev jääb neile eluks ajaks meelde."

PREMIUM LIIGA UUS VOOR
OTSEPILT: kas Vaprusel õnnestub hirmkõva Levadia vastu tabelipõhjast välja rabeleda?  (Levadia lõi kahest penaltist ühe ära!)
Memo | Kui United üles ärkas ja mängima hakkas, oli Kalev juba kaheväravalises eduseisus  (galerii!)