Menüü
TV
Veebisait

Eesti U17 noortekoondislased saavad madistada Real Madridi, Barcelona ja teiste tippklubide talentide vastu (otseülekanded Soccernet.ee-s) (0)

Portugali U17 koondis. Foto: jalgpall.ee

Eesti U17 koondis mängib Lõuna-Eestis kõrgetasemelisel noorteturniiril, kus osalevad ka Portugal, Sloveenia ning Hispaania oma vanuseklassi parimad mängumehed.

Portugali koondist esindavad peamiselt tippmeeskondade FC Porto, Lissaboni Sportingu ja Braga mängijad. Väravavaht Valentino Rodrigues ja kaitsja Marco Torres pallivad Prantsusmaal vastavalt FC Nantesi ja Nancy ridades.

Sloveenia meeskonna peatreeneriks on 41-aastane Anton Žlogar, kes on mängijana esindanud oma rahvuskoondist ka 2000. aasta EM-finaalturniiril. Mängijad kuuluv enamajolt kohalike tippvõistkondade noortemeeskondadesse ning nimekirjast leiab ka mitmeid pallureid, kes kuuluvad sarnaselt Mattias Käitile ja Rauno Sappinenile Domžale ridadesse. Ainsana pallib väljaspool Sloveeniat Alexander Popotnik, kes esindab Rootsis Österlen FF värve.

Hispaania peatreeneri David Gordo valikusse kuuluvad enamjaolt kohalike meeskondade jalgpallurid, kuid Hugo Novoa pallib Saksamaal Leipzigis.

U17 turniiri ajakava:
20. september kell 16.00 Hispaania - Sloveenia, Võru Spordikeskuse staadion
20. september kell 19.00 Portugal - Eesti, Tartu Tamme staadion
22. september kell 14.00 Portugal - Hispaania, Viljandi linnastaadion
22. september kell 17.00 Eesti - Sloveenia, Tehvandi staadion
24. september kell 14.00 Sloveenia - Portugal, Võru Spordikeskuse staadion
24. september kell 17.00 Hispaania - Eesti, Tartu Tamme staadion

Turniiri passid on müügil Piletilevis. Eesti kohtumisi näeb otsepildis Soccernet.ee vahendusel. Ülejäänutest mängudest toodab otsepilti jalgpall.ee

Portugali U17 koondis:

Väravavahid
1 Valentino Rodrigues (18.03.2003) – FC Nantes (FRA)
12 Vasco Gaspar (26.05.2003) – Sporting

Kaitsjad
2 Andre Ferreira (08.04.2003) – Braga
3 David Vinhas (28.03.2003) – Porto
4 Antnoio Silva (30.10.2003) – Benfica
5 Guilherme Montoia (14.09.2003) – Benfica
13 Rafael Lopes (25.02.2003) – Sporting
14 Marco Torres (18.02.2003) – AS Nancy (FRA)
15 Leandro Dias (02.04.2003) – Porto

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Tiago Antunes (02.01.2003) – Porto
7 Andre Goncalves (16.05.2003) – Sporting
8 Diogo Abreu (04.01.2003) – Porto
9 Joao Resende (26.03.2003) – Benfica
10 Vasco Sousa (03.04.2003) – Porto
11 Rodrigo Gomes (07.07.2003) – Braga
16 Gustavo Mendonca (11.03.2003) - Benfica
17 Joao Tome (12.02.2003) – Benfica
18 Martim Neto (14.01.2003) – Benfica
19 Herculano Nabian (25.01.2003) – Vitoria
20 Matchoi Djalo (10.04.2003) – Pacos Ferreira

Peatreener: Jose Guilherme
Abitreener: Jose Lima
Väravavahtide treener: Silvino Morais
Arst: Jose Pedro Gomes
Füsioterapeudid: Jorge Santos, Nuno Esteves
Delegatsiooni juht: Carlos Coutada
Noortetiimide koordinaator: Joaquim Milheiro
Varustaja: Francisco Nogueira
Videoanalüütik: Ivo Silva
Administraator: Pedro Ratinho 

Sloveenia U17 koondis:

Väravavahid
Jaka Grilj Miletic (22.06.2003) – Olimpija
Rok Bržan (23.11.2003) – Domžale

Kaitsjad
Rok Ljutic (20.07.2003) – Gorica
Mark Gomizelj (15.03.2003) – Gorica
Žiga Podgornik (29.05.2003) – Gorica
Žiga Slavicek (01.08.2003) – Bravo
Žiga Žiberna (30.05.2003) – Domžale
Domen Zajšek (06.04.2003) – Maribori Branik
Marcel Ratnik (23.12.2003) – Olimpija

Poolkaitsjad ja ründajad
Luka Baruca (09.01.2003) – Gorica
Tjaš Begic (30.06.2003) – Gorica
Jan Križ (09.07.2003) – Ilirija 1911
Žan Jevšenak (15.05.2003) – Bravo
Nick Perc (27.05.2003) – Domžale
Nejc Medved (24.02.2003) – Maribori Branik
Arijan Djelovci (01.03.2003) – Maribori Branik
Nejc Ajhmajer (22.04.2003) – Maribori Branik
Alexander Popotnik (27.04.2003) – Österlen FF (SWE)
Haris Sadiković (14.03.2003) – Olimpija
Jaroš Cadež (27.02.2003) – Kranji Triglav

Peatreener: Anton Žlogar
Abitreenerid: Vanja Starcevic, Agron Šalja
Väravavahtide treener: Andrej Kracman
Arst: Davor Mihajlik
Füsioterapeudid: Domagoj Šutalo
Varustaja: Andrej Lovric

Hispaania U17 koondis:

Väravavahid
1 Adrian Gonzalez (10.06.2003) – Sevilla
13 Aitor Fraga (12.03.2003) – Real Sociedad

Kaitsjad
2 Miquel Juanola (04.03.2003) – Barcelona
3 Alejandro Balde (18.10.2003) – Barcelona
4 Ruben Iranzo (14.03.2003) – Valencia
5 Adrian Granado (27.07.2003) – Atletico Madrid
12 Diego Almeida (12.02.2004) – Barcelona
15 David Ruiz (17.04.2003) - Valencia
18 Adrian Corral (05.01.2003) – Atletico Madrileno

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Nestor Lucas (05.01.2003) – Real Madrid
7 Miguel Rodriguez (29.04.2003) – Celta de Vigo
8 Rodrigo Alonso (04.01.2003) – Villareal
9 Israel Salazar (10.05.2003) – Real Madrid
10 Bruno Iglesias (01.05.2003) – Real Madrid
11 Nico Serrano (16.01.2003) – Athletic Bilbao
14 Marc Casado (14.09.2003) - Barcelona
16 Javier Serrano (05.03.2003) – Atletico Madrileno
17 Hugo Novoa (24.01.2003) – Leipzig (GER)
19 Alejandro Jimenez (21.09.2003) - Villareal
20 Carlos Alvarez (06.08.2003) - Sevilla

Peatreener: David Gordo
Abitreener: Julen Guerrero
Väravavahtide treener: Miguel Angel Espana
Kehalise ettevalmistuse treener: Carlos Cruz
Arst: Alberto Gonzalez
Füsioterapeudid: Angel Ruiz, Javier Avila

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
SILM PEALE!
Kaimar Saag paljastab Viljandi jalgpalli peidetud aarde - romantilise jalkaplatsi, kus sai kunagi Klavaniga vutti taotud
ESILIIGA TÄHTIS HEITLUS
ELU RONALDO JA BUFFONI LÄHEDUSES
Itaalias mehistuv Tunjov: mäng Juventusega andis indu veel rohkem töötada
ÜHE RÜNDAJA LUGU
Ajaxi kadunud poeg, unustatud eelmisest kuldsest põlvkonnast
EESTLASED VÕÕRSIL
Saksamaale siirdunud Seppik: Floras oli tase kõvem kui Holsteini U19 meeskonnas
VEELKORD EESTI-SAKSAMAAST
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Voolaidi toodud progress tähendab, et ta väärib pikemat lepingut
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17