Eestlased on täna ametis naiste Meistrite liiga veerandfinaalis ja meeste MM-valikturniiril (0)

Kadri Jägel koos FIFA presidendi Gianni Infantinoga. Foto: EJL

Eesti delegaadid on täna õhtul ametis naiste Meistrite liiga veerandfinaalis ja meeste MM-valikturniiril.

Eesti Jalgpalli Liidu finantsspetsialist Kadri Jägel täidab delegaadi ülesandeid Münchenis, kus naiste Meistrite liiga veerandfinaali avamängus lähevad vastamisi Müncheni Bayern (Saksamaa) ja FC Rosengard (Rootsi).

Mängu peakohtunik on Lina Lehtovaara (Soome), keda abistavad Franca Overtoom (Holland) ja Katarzyna Wojs (Poola). Neljas kohtunik on Ifeoma Kulmala (Soome). Tänase mängu avavile kõlab Eesti aja järgi kell 20.00, korduskohtumine peetakse 1. aprillil Malmös.

Oleg Harlamov on delegaat Riias, kus meeste MM-valikturniiri raames lähevad vastamisi Läti ja Montenegro. Mängu õigusemõistjad eesotsas Alain Duriex'ga tulevad Luksemburgist. Abikohtunikud on Gilles Francois Becker ja Joaquim Da Silva, neljanda kohtunikuna on ametis Laurent Kopriwa. Tegemist on valikturniiri G-alagrupi kohtumisega, mille avavile kõlab Eesti aja järgi kell 21.45.

Delegaat on UEFA kõrgeim esindaja vastaval mängul ning tema ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.

Tänasel Eesti - Tšehhi kohtumisel mõistab õigust kreeklastest kohtunikebrigaad, kuhu kuuluvad peakohtunik Anastasios Papapetrou ning abikohtunikud Tryfon Petropoulos ja Iordanis Aptosoglou. Neljanda kohtuniku ametit täidab Athanasios Tzilos, kohtunike tegevust hindab albaanlane Sokol Jareci. Mängu avavile kõlab Poolas Lublinis Eesti aja järgi kell 21.45.