Ei mingit koroonat! Tamm naaseb Kiievi olümpiastaadionilt väärtusliku punktiga (0)

Ühena vähestest eestlastest saab praegu jalgpallurikarjääri suuremate probleemideta jätkata Joonas Tamm, kes täna legendaarsel Kiievi olümpiastaadionil (tõsi, tühjal) mängida sai.

Tamme koduklubi Desna viigistas võõrsil Kiievi Dinamoga 1:1, kusjuures mõlemad väravad löödi viimase paarikümne minuti jooksul. Dinamo läks juhtima 69. minutil, aga vahetusmehe Oleksandr Karavajevi kohutava tagasisöödu näppas vahelt Desna ründaja Oleksandr Filippov, kes sahistas sel hooajal võrku juba 13. korda. Tamm tegi täna kaasa täismängu.

Mängu kohtunikuks oli eestlastele hästi tuttav ukrainlane Sergi Boiko, kes on vilistanud kahel korral Eesti - Hollandi mängu. Esmalt 2013. aasta sügisel legendaarset 2:2 viigimängu, kus viimasel minutil Robin van Persie kasuks penalti vilistas, ning samuti ka mullust 0:4 kaotust.

Tabelis on Dinamo jätkuvalt 46 punktiga kolmas ning Desna 43 punktiga neljas.