Eintracht sirutas Münchenis tiibu ja avas peale enda veel viiele osalejale tiitliheitluse uksed (0)

Randal Kolo Muani on Bundesligaga väga hästi kohanenud. Foto: Scanpix / Reuters / Arnd Wiegmann

Valitseval Saksamaa meistril Müncheni Bayernil on enda ülikõrgete standardite järgi käsil kerge mõõn - pärast MM-pausilt naasmist ei ole suudetud võita kolmest mängust ainsatki.

Viimase nädala 1:1 viikidele Leipzigi ja Kölniga lisandus nüüd samasugune tulemus Frankfurdi Eintrachti vastu, seejuures mängiti kodus maha avapoolaja 1:0 edu ega suudetud teisel kolmveerandtunnil ka mängu kontrollida. Algus oli samas olnud hea ning selle kinnituseks viis Leroy Sane võõrustajad 34. minutil Thomas Mülleri söödust juhtima.

Pausilt naastes ei suudetud aga enam sel moel mängu enda käes hoida. Etteruttavalt suutis Eintracht teha küll 90 minutiga vaid ühe raamidesse läinud pealelöögi, aga selle saatis Randal Kolo Muani 69. minutil vasturünnaku lõpetuseks kohe ka Yann Sommeri selja taha. Käimasoleva hooaja eel Nantes'ist Eintrachti kolinud 24-aastane ründaja on nüüdseks suutnud 17 mänguga lüüa ise seitse väravat ja anda söödu veel kümnele tabamusele, mis tähendab, et alates hooajast 2004-05, mil statistikaagentuur Opta hakkas vastavate näitajate üle põhjalikku arvestust pidama, on enamast suutnud vaid üks mees.

Bayerni kolmas järjestikune viik ühes lähimate jälitajate Unioni, Leipzigi ja Freiburgi võitudega tähendab, et käimasoleva vooru järel mahub Bundesliga esikuuik kuue punkti sisse. Suppi on võimalik veel tummisemaks muuta hetkel just nimelt kuuendat kohta hoidval Dortmundi Borussial, kes läheb pühapäeval vastamisi Leverkuseni Bayeriga. BVB võidu korral mahuks esikuuik suisa viie punkti sisse.

Müncheni Bayern - Frankfurdi Eintracht 1:1 (1:0)