Elektrihind liiga kõrge? Norwich pääses poolpimedas Londonis väljalangemistsoonist (0)

Inglismaa kõrgliiga 23. voor algas Londonis, kus sealne Watford kaotas väljalangemisduellis Norwich Cityle 0:3. Teisele poolajale anti juurde 15 lisaminutit.

Norwich asus matši 51. minutil juhtima, kui Josh Sargent realiseeris Teemu Pukku söödu efektse välisküljelöögiga otse õhust. Üheksa minutit hiljem mäng peatati, sest staadionivalgustus lakkas töötamast. Paus kestis enam kui kümme minutit ja naljahambad tribüünidel näitasid telefonidega valgust, aga kuna valgustus polnud täielikult kadunud ja mõlemad meeskonnad soovisid edasi mängida, siis peakohtuniku Mike Deani juhtimisel seda ka tehti. Watford aga seejärel lagunes.

Sargenti teine värav 74. minutil andis Norwichile kaheväravalise eduseisu, aga kuna teisele poolajale anti juurde 15 lisaminutit, polnud külaliste võit veel kindel. Selle kindlustas neile vahetusest sekkunud ja vähem kui neli minutit hiljem omavärava löönud Juraj Kucka.

Norwich tegi 105 minuti jooksul kaheksast löögist kolm raamidesse ja lõi kolm väravat. Watford sooritas kokku 16 lööki, neist viis raamidesse. Pallivaldamine oli Watfordi kasuks 67%-33%.

Liigatabelis vahetasid meeskonnad omavahel kohad. Norwich pääses väljalangemistsoonist ja kerkis 16 punktiga 17. kohale. Viimase kolme hulka langenud Watford jätkab 14 punktiga.

Watford - Norwich City 0:3 (0:0)