Eliitringiks valmistuv U17 koondis viibib pühapäevani treeninglaagris Haapsalus (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

EM-valikturniiri eliitringiks valmistuv Eesti noormeeste U17 koondis viibib tänasest kuni pühapäevani treeninglaagris Haapsalus.

Peatreener Marko Pärnpuu käe all osaleb laagris 22 mängijat. Kogunemisest ei saa erinevatel põhjustel osa võtta Alex Boronilštšikov, Välek Altnurme, Egert Õunapuu, Dimitri Jepihhin, Tristan Vendelin, Tristan Pajo, Emir Dikajev ja Oliver Nikola Cekredzi, vahendab jalgpall.ee.

Eesti U17 koondis võitis oktoobris EM-valiktsükli esimese ringi miniturniiri, kus vastasteks olid Gruusia, Ungari ja Island. Eliitring toimub märtsis Bosnia ja Hertsegoviinas ning seal on alagrupikaaslasteks lisaks võõrustajatele ka Belgia ja Hispaania. Finaalturniirile Iisraeli pääsevad kaheksa alagrupi võitjad ning seitse parimat teise koha omanikku.

Eesti U17 koondis Haapsalus:

REKLAAM

Väravavahid
Daniil Pareiko (11.03.2005) – Tallinna FCI Levadia
Gregor Pürg (07.12.2005) – FC Nõmme United
Nikita Kanev (25.03.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance

Kaitsjad
Ramaz Kardava (03.09.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) – FC Nõmme United
Herman Pedmanson (12.08.2005) – Tartu JK Tammeka
Mihkel Sepp (17.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Laurits Õunpuu (10.08.2005) – Tartu JK Tammeka
Mihhail Kolobov (02.03.2005) – Tallinna JK Legion
Grigori Mitsuk (09.04.2005) - Ida-Virumaa FC Alliance
Martin Tomberg (05.03.2006) – JK Tallinna Kalev
Sigvard Suppi (13.01.2006) – Tabasalu JK

Poolkaitsjad ja ründajad
Sander Soo (14.01.2005) – Paide Linnameeskond
Anton Volossatov (11.03.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance
Oskar Hõim (01.07.2005) – JK Tabasalu
Kristjan Kriis (16.03.2005) – Harju JK Laagri
Kristofer Käit (04.04.2005) – JK Tallinna Kalev
Karl Oskar Korjus (01.08.2005) – FC Nõmme United
Art Albert Anepaio (11.04.2005) – JK Tabasalu
Gregor Sandre (16.02.2005) – Tallinna FC Flora
Oskar Mägi (20.06.2005) – Viimsi JK
Mark William Mugra (28.01.2005) – Tartu JK Welco

Peatreener: Marko Pärnpuu
Abitreenerid: Alex Sander Sepp, Andres Oper
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Füsioterapeut: Raiko Karpov
Kehalise ettevalmistuse treener: Hendrik Nälk
Mänedžer: Even Laanemaa

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
ÜKS SUUR LANGES
Luup peale | Kalju murdis needuse, mis neid 2020. aasta suvest painas, ja sai Levadialt mineviku eest magusa revanši
OLULIST
FLORA NAISTE NUKKER EUROMÄNG
LEGENDIDE LÕPPSÕNA
Legendi lõppsõna | Aleksandr Dmitrijev: hüüdnime Lasnamäe Makelele vastu ei ole mul midagi!
PAIDE TEGEVJUHT KLUBI EUROEDUST
Pikk ette (ja ise järele) | Euroopat vallutanud Paide juht Pruuli müügiturust, täiendustest, rahast, baasist ja suurtest plaanidest
INGLISMAA VUTIJUTUD
Udune Albion | Manchester United kulutab raha küll, aga arulagedalt ja lollakalt
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
23
20
3
0
63:12
63
2.
Tallinna FCI Levadia
23
19
3
1
55:9
60
3.
Nõmme Kalju FC
23
15
4
4
47:19
49
4.
Paide Linnameeskond
22
12
4
6
51:22
40
5.
FC Kuressaare
23
9
5
9
26:30
32
6.
JK Narva Trans
23
6
4
13
28:41
22
7.
Tartu JK Tammeka
23
6
3
14
23:46
21
8.
JK Tallinna Kalev
23
4
3
16
23:67
15
9.
Tallinna JK Legion
22
3
5
14
20:46
10
10.
Pärnu JK Vaprus
23
2
2
19
23:67
8