Elva alistas Esiliiga tabeli keskmike lahingus Kalev U21 võistkonna (0)

FC Elva alistas Esiliiga tabeli keskmike lahingus Kalev U21 võistkonna kindlalt 4:0.

Nädala keskel Evald Tipneri karika poolfinaalis Narva Transi paremust tunnistanud FC Elva läks tänast kohtumist Kalev U21 vastu 30. minutil Kaarel Tinni väravast juhtima. Elva üheväravalises eduseisus mindi ka vaheajale.

Teisel poolajal elavnes külalisvõistkonna mäng veelgi, kui üheväravaline eduseis suudeti vormistada neljaväravaliseks. Teise poolaja avavärava eest hoolitses Martin Thomson, kelle jaoks oli see viiendaks tabamuseks tänavusel hooajal ning jala said valgeks veel Paul-Feliks Frei ning Ats Joandi.