Menüü
Veebisait

Embus šotlasega ajas kaks inglast eneseisolatsiooni ja võib nad otsustavast mängust eemale jätta (0)

Mason Mount (paremal) on Inglismaa põhimees. Alagrupiturniiri viimasest mängust võib ta aga eemale jääda. Foto: Scanpix / AFP

Šotimaa pallur Billy Gilmour andis täna positiivse koroonaviiruse testi, mille tõttu sattusid veidralt eneseisolatsiooni ka kaks Inglismaa koondislast.

Nimelt on Inglismaa pallurid Ben Chilwell ja Mason Mount ennetava meetmena eneseisolatsioonis, sest vutimehed jutustasid ja kallistasid oma Chelsea klubikaaslase Gilmouriga pärast reedeõhtust viigimängu Šotimaaga. Kui Gilmour jääb Šotimaa matšist Horvaatiaga kindlasti eemale, siis inglaste duo ei pruugi saada kaasa mängida alagrupi lõpplahingus Tšehhi vastu.

"Ma ei saa öelda, et see meid ei segaks. Hetkel me ei tea, kas nad on homseks saadaval. Muidugi on siin praegu väga palju lahtiseid otsi ja arutelud ning uurimised veel käivad taustal, seega hetkel on nad isolatsioonis ja eks järgmised 12 tundi näitavad, mis saab. Praegu me ei tea, kas nad on homseks olemas või on nad näiteks hoopis 10 päeva eemal," vahendas BBC Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate'i.

Inglismaa terviseameti juhised näevad ette, et kui keegi on koroonapositiivsega lähikontaktis suhelnud lähemal kui ühe meetri kauguselt või olnud koroonapositiivsele 15 minuti vältel kahe meetri kaugusel, on tegu lähikontaktsega ja tal tuleb jääda isolatsiooni. Šotimaa jalgpalliliit teatas aga, et nende treeninglaagris ei ole lähikontakte tuvastatud ja kõik ülejäänud 25 pallurit, kes andsid negatiivse koroonatesti, on homme mängukõlblikud. Inglismaa tänased testid olid kõik negatiivsed.

REKLAAM

Chilwelli ja Mounti lõpliku olukorra määravad seega Inglismaa terviseameti korraldused. UEFA reeglid ei tohiks neil teisipäeval mängimist takistada.

Tabeliseis viimase vooru eel:

Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
2
1
1
0
3:1
4
2.
2
1
1
0
1:0
4
3.
2
0
1
1
1:2
1
4.
2
0
1
1
0:2
1

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti