Menüü
Veebisait

Ennusta koos sõpradega! Soccernet.ee avas EM-i erilehe (0)

Foto: Scanpix / Reuters / Michaela Rehle

Soccernet.ee - sinu teine kodu Euroopa meistrivõistluste ajaks! Hoia end finaalturniiriga kursis meie erilehe kaudu!

Sel suvel toimuvate 2020. aasta Euroopa meistrivõistluste avalöögini on jäänud loetud päevad. Juba reedel, 11. juunil panevad Türgi ja Itaalia palli mängu, nädalavahetusest läheb aga käima täisprogramm ehk kolm mängu päevas. Soccernet.ee EM-kajastus on aga juba mõnda aega kestnud ja muutub üha tihedamaks.

Kui kardad, et mõni eelvaade või EM-i teemaline uudis on tähelpanuta jäänud, pole põhjust muretseda. Selle jaoks on Soccernet.ee erileht, mille uudisvoog on kohandatud spetsiaalselt Euroopa meistrivõistlusteks. Lisaks saad sealt mõistagi lugeda EM-i ajaloost, tutvuda mängude ajakava ja tulemuste ning tabeliseisudega.

Samuti hakkab kolm korda nädalas kavas olema EM-stuudio, kus Soccernet.ee toimetajad finaalturniiri möödunud ja eesootavaid tipphetki lahkavad. Toimetus peab ka EM-päevikut, kuhu lähevad kirja kõikvõimalikud mängude eel-ajal-järel tekkinud mõtted - seda mõistagi lisaks tavapärastele eelvaadetele, järelkajadele ja luupidele iga kohtumise kohta.

REKLAAM

Erilehel on avatud ka alati populaarne EM-ennustus, mis lähtub juba tuttavaks saanud lihtsusest ja loogilisusest. Tuleb vaid pihta panna mängu lõpptulemus: kumb meeskond võidab? Või lõpeb kohtumine hoopis viigiliselt?

Lisaks üldennustusele pakub Soccernet.ee ka võimalust sõpradega mõõtu võtta. Selleks oleme loonud sõbraliiga funktsiooni, kuhu saab kutsuda kasvõi terve pere ja sõbrad takkaotsa. Ennustada saab ka mobiilis! Parimaid autasustab väärt auhindadega Coolbet.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LIVE: hea stardi teinud Itaalia kohtub punkte vajava Šveitsiga  (Locatelli duubel!)
MARSELJEES ROKKIS
KAADRI TAGANT
EM-PÄEVIK
ERIKSENI JUHTUMIST
STUUDIOJUTUD
EM-PÄEVIK
Ott Järvela | Režissöör ei eksinud. Erikseni õnnetust ei saanud ega tohtinud maha vaikida
RASKE ÕHTU
Pisarates Taani peatreener: see õhtu tuletas kõigile meelde, mis on elus kõige olulisem  (koondise arst: saime Christiani tagasi)
TAAVETID JA KOLJATID
NOPPEID AJALOOST
ERILEHT JA ENNUSTUSED
Ennusta koos sõpradega! Soccernet.ee avas EM-i erilehe
SUURED, VÄIKESED, VAHEPEALSED
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
SOOSIKUD JA AUTSAIDERID
NOPPEID AJALOOST
EELVAATED