EOK hinnangul aasta meessportlase nominentide seast välja jäänud Klavan pääses ajakirjanike edetabelis parimate sekka (2)

Foto: Liverpooli Twitter

Kuigi Eesti Olümpia Komitee (EOK) jättis Ragnar Klavani parimate meessportlaste nominentide seast välja, siis vähemalt spordiajakirjanike arvestuses mahtus Eesti koondise kapten viie parima sekka.

66 liikmest koosnev Eesti Spordiajakirjanike Selts valis esimeseks odaviskaja Magnus Kirdi. Temale järgnesid autoralli MM-pronks Ott Tänak, sise-MM-i mitmevõistluse pronksmedalist Maicel Uibo, vehklemise EM-hõbe Nikolai Novosjolov. Viiendaks tuli Meistrite liigas finaali jõudnud, Premier League'is värava löönud ja esimese eestlasena Serie A-sse mängima siirdunud Ragnar Klavan, kes sai ka ühe esikoha.

Kuigi EOK Klavanit aasta meessportlase vääriliseks ei pidanud, siis oli võimalus tema kandidatuuri läbi suruda ka jalgpalliliidul, aga seda ei tehtud. EJL-i infojuhi Mihkel Uibolehe sõnul pidas jalgpalliliit EOK-d piisavalt pädevaks organisatsiooniks niivõrd kaalukaid otsuseid tegema ehk et kui Eesti spordi katuseorganisatsioon ei pidanud Klavani saavutusi piisavalt kõrgeks kandideerimaks aasta meessportlase tiitlile, siis nad seda ka aktsepteerisid.

Aasta mees- ja naissportlane, võistkond ning treener selgitatakse välja rahva-, spordialaliitude ja spordiajakirjanike seas läbi viidud hääletuste tulemuste liitmisel. Võrdse punktiskoori korral pälvib tiitli spordiajakirjanike hääletusvoorus kõrgema koha saanud sportlane.

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (2)
ANONÜÜMNE (0)

Ur Ki   •  
Tubli sportlane ,silmapaistev ,aga otsus arusaadav, Ottile jääb tulemustega alla ,aga parim Eesti jalgpallur !
Ur Ki   •  
Tubli sportlane ,silmapaistev ,aga otsus arusaadav, Ottile jääb tulemustega alla ,aga parim Eesti jalgpallur !

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
Välismaa 20.04 | Loe järele: Leipzig astus ühe jalaga Meistrite liigasse
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID