EOK hinnangul aasta meessportlase nominentide seast välja jäänud Klavan pääses ajakirjanike edetabelis parimate sekka (2)

Foto: Liverpooli Twitter

Kuigi Eesti Olümpia Komitee (EOK) jättis Ragnar Klavani parimate meessportlaste nominentide seast välja, siis vähemalt spordiajakirjanike arvestuses mahtus Eesti koondise kapten viie parima sekka.

66 liikmest koosnev Eesti Spordiajakirjanike Selts valis esimeseks odaviskaja Magnus Kirdi. Temale järgnesid autoralli MM-pronks Ott Tänak, sise-MM-i mitmevõistluse pronksmedalist Maicel Uibo, vehklemise EM-hõbe Nikolai Novosjolov. Viiendaks tuli Meistrite liigas finaali jõudnud, Premier League'is värava löönud ja esimese eestlasena Serie A-sse mängima siirdunud Ragnar Klavan, kes sai ka ühe esikoha.

Kuigi EOK Klavanit aasta meessportlase vääriliseks ei pidanud, siis oli võimalus tema kandidatuuri läbi suruda ka jalgpalliliidul, aga seda ei tehtud. EJL-i infojuhi Mihkel Uibolehe sõnul pidas jalgpalliliit EOK-d piisavalt pädevaks organisatsiooniks niivõrd kaalukaid otsuseid tegema ehk et kui Eesti spordi katuseorganisatsioon ei pidanud Klavani saavutusi piisavalt kõrgeks kandideerimaks aasta meessportlase tiitlile, siis nad seda ka aktsepteerisid.

Aasta mees- ja naissportlane, võistkond ning treener selgitatakse välja rahva-, spordialaliitude ja spordiajakirjanike seas läbi viidud hääletuste tulemuste liitmisel. Võrdse punktiskoori korral pälvib tiitli spordiajakirjanike hääletusvoorus kõrgema koha saanud sportlane.

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (2)
ANONÜÜMNE (0)

Ur Ki   •  
Tubli sportlane ,silmapaistev ,aga otsus arusaadav, Ottile jääb tulemustega alla ,aga parim Eesti jalgpallur !
Ur Ki   •  
Tubli sportlane ,silmapaistev ,aga otsus arusaadav, Ottile jääb tulemustega alla ,aga parim Eesti jalgpallur !

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Valimisintervjuu | Riigikogu esimees Eiki Nestor: tean valemit, kuidas Eesti koondis jõuab EM-ile!
TÄHTSAT VÄLISMAALT
EESTLASED VÕÕRSIL
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID