Esiliiga augusti parima auhinnad rändavad Tartusse ja Pärnusse (0)

Esiliiga augustikuu parimaks treeneriks valiti Tartu Tammeka U21 juhendaja Marti Pähn ja parimaks mängijaks Pärnu JK Vapruse väravavaht Hendrik Vainu.

Pähna käe all võitis Tammeka U21 möödunud kuul viiest liigamängust neli, kui järjepanu alistati Kohtla-Järve JK Järve (3:2), FC Flora U21 (1:0), Rakvere Tarvas (4:1) ning Tartu Welco (4:1). Ka septembrit kahe võiduga alustanud Tammeka U21 on Esiliiga tabelis kerkinud viiendale kohale, kusjuures neljandal tabelireal oleva Elvaga on neil võrdselt punkte ning Vaprusest ja Flora U21-st jäädakse maha vaid kahe punktiga.

Pärnu puurilukk Vainu, kes on sel hooajal kõik liigamängud algusest lõpuni kaasa teinud, sai augustis viie kohtumisega kirja kolm nullimängu ning kokku löödi tema selja taha kuu aja jooksul vaid kolm palli. Vainu heade esituste toel teenis Vaprus augustikuus viiest mängust 12 punkti ja hoiab neid septembris tabanud mõõnast hoolimata liigatabelis jätkuvalt teist kohta.