Menüü
TV
Veebisait

Esimesed koosseisud: Kaimar Saag esindab Aastalõputurniiril oma kodulinna (2)

Foto: B36 Torshavn Facebook

Esimesed kuus meeskonda on homme ja ülehomme peetavaks Premium liiga Aastalõputurniiriks oma esialgsed koosseisud avaldanud.

Viljandi Tuleviku ridades võib nädalavahetusel mängimas näha tänavusel hooajal Fääri saarte kõrgliigas pallinud Kaimar Saagi (30). Uutest nimedest on Tuleviku eest mängimas veel FCI Levadia U21 äärekaitsja Mark Edur (20).

Eelmisel hooajal Flora U21 meeskonnas mänginud väravavaht Kristen Lapa (18) esindab Aastalõputurniiril FC Kuressaaret. 

Soccernet.ee teeb turniirist mõlemal päeval tekstipõhise LIVE-ülekande.

Koosseisud:

Koosseisud ei ole lõplikud, meeskonnad saavad muudatusi teha kuni turniiri alguseni.

FC Elva: Arvo Käkk (vv), Henri Härm, Andris Altsaar, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Markus Lokk, Karl Kruus (vv), Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Martin Thomson, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Veiko Maidla, Tarvo Timm, Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik.

Treener: Veiko Haan.

JK Tallinna Kalev: Karl Andre Vallner (vv), Steve Kingue, Kaspar Laur, Kenert Anniste, Daniil Sõtšugov, Mark Petrov, Ioan Jakovlev, Reinhard Reimaa, Deniss Maksimenko, Mikk Kruusalu, Brandon Bachmann, Stiven Raider (vv).

Treener: Aleksandr Dmitrijev.

Pärnu JK Vaprus: Hendrik Vainu (vv), Kaspar Tilga, Magnus Villota, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Karl Anton Sõerde, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Ander Paabut, Raido Ott (vv).

Treenerid: Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt.

Viljandi JK Tulevik: Ergo Hünerson (vv), Andreas Kallaste (vv), Janar Õunap, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Kristjan Kask, Tanel Lang, Rasmus Alles, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Kaimar Saag, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Karl Rudolf Org, Mark Edur.

Treener: Sander Post.

Tallinna FC Flora: Richard Aland (vv), Märten Kuusk, Vlasi Sinjavski, Daniel Tuhkanen, Henrik Pürg, Joonas Soomre, Henri Järvelaid, Marco Lukka, Markus Poom, Joseph Saliste, Erik Sorga, Artjom Jermatšenko, Markkus Seppik, Ralf-Sander Suvinõmm, Pavel Dõmov, Herol Riiberg, Magnus Karofeld (vv), Rasmus Saar, Michael Lilander. 

Treener: Jürgen Henn.

FC Kuressaare: Eerik Poopuu, Kristjan Moorats, Sander Seeman, Roland Kütt (vv), Maarek Suursaar, Oliver Rass, Sten Penzev, Miikael Tuus, Mairo Miil, Amor Luup, Sander Viira, Sander Laht, Karmo Paju, Märten Opp, Elari Valmas, Kristen Lapa (vv).

Treener: Jan Važinski.

Kommentaarid

Vaata   •  
Üks flora vend on 7a vana.
Juss   •  
Saag ütles et liitub poolelt turnalt, eilsest pohmar...

Sisene
LIVE: Tallinna derbis jagatakse tiitlit, Narvas viiendat kohta, Linnameeskonnad omavahel  (Floralt viik, Maardus väravasadu)
MEISTRITE LIIGA
LIVE: Üks finalist kaotas, kuidas läheb karukoopas teisel?  (poolaeg 1:2!)
SOCCERNET TV
Soccernet.ee avas oma TV-keskkonna
PÕNEVAT
PREMIUM LIIGA TEISIPÄEV
Linnaruumist Hamburgi näitel
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
28
21
4
3
75:18
67
2.
Tallinna FCI Levadia
29
20
5
4
87:24
65
3.
Paide Linnameeskond
29
19
5
5
65:23
62
4.
Nõmme Kalju FC
27
15
10
2
53:26
55
5.
Tartu JK Tammeka
29
10
6
13
41:46
36
6.
JK Narva Trans
29
9
9
11
46:43
36
7.
Viljandi JK Tulevik
28
5
7
16
29:54
22
8.
JK Tallinna Kalev
28
5
5
18
20:71
20
9.
FC Kuressaare
29
4
5
20
18:69
17
10.
Maardu Linnameeskond
28
4
4
20
23:83
16