Eurokursil Leverkusen ja Union mängisid võidud maha (0)

Kaks virutanud Anthony Modeste on nüüd sel hooajal löönud kuus väravat. Patrik Schick aga kaheksa. Foto: Scanpix / Sascha Steinback/ EPA

Bundesliga üheksanda vooru pühapäevastes mängudes suutsid tabeli esimese otsa meeskondadest nii Leverkuseni Bayer kui ka Berliini Union oma eduseisud maha mängida.

Leverkusen käis külas Kölnil ja läks juhtima juba veerandtunnise mängu järel, kui täpne oli nende staarründaja Patrik Schick. Vähem kui paar minutit hiljem lõi Karim Bellarabi juba 2:0, mis tundus kindel eduseis. Ent teisel poolajal pani Anthony Modeste kahel korral võrgu sahisema, jättes hetkel neljandal, Meistrite liigasse viival kohal oleva Leverkuseni võiduta - 2:2.

Suurepäraselt hooaega alustanud Berliini Union läks samuti võõrsil Stuttgarti vastu avapoolajal Taiwo Awoniyi tabamusest juhtima, aga suutis vähemuses võõrustajate vastu kolmandal üleminutil edu maha mängida - 1:1.

Päeva kolmandas mängus alistas Bochum 2:0 Frankfurdi Eintrachti.

Köln - Leverkuseni Bayer 2:2 (0:2)